EQ نام تجاري جديد براي خودرو هاي الکتريکي

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلخودرو هاي الکتريکيدر نمايشگاه پاريس، مرسدس بنز نام تجاري جديد خود را براي خودرو هاي الکتريکي معرفي کرد. EQ، به معناي هوش الکتريکي و برگرفته شده از ارزش هاي مرسدس بنز، احساسات و هوش است. نام تجاري جديد شامل تمام جنبه هاي اصلي خودرو هاي الکتريکي با تمرکز بر نيازهاي مشتري بوده و پا را فراتر از يک وسيله نقليه گذاشته است.


EQ يک ايستم متحرک الکتريکي از محصولات، خدمات، فن آوري ها و نوآوري ها را ارائه مي دهد. اين نام تجاري طيف گسترده اي از محصولات از خودروهاي الکتريکي گرفته تا جعبه هاي ديواري و خدمات شارژ مجدد با واحد هاي ذخيره انرژي خانگي را شامل مي شود. 


 


خودرو هاي الکتريکي 2

شارژر خودرو هاي الکتريکي 


 اين نام تجاري، خودروي مفهومي EQ خود را به خط توليد نزديک کرده است که اولين جشن نمايش جهاني آن در پاريس برگزار شد. اولين مدل سري EQ توليد شده به صورت SUV قبل از پايان اين دهه رونمايي خواهد شد.EQ جهت گيري روشن براي مشتريان


نمونه کارهاي EQ شامل تمام خودروهاي الکتريکي با باتري در آينده و همچنين محصولات و خدمات مرتبط با مرسدس بنز است. به اين ترتيب، مخترعين خودروهاي موتوري يک وسيله ساده و شفاف با جهت گيري در مشتريان خود را در مجموعه هاي در حال توسعه خود فراهم کرده اند. بنابراين نام تجاري EQ گام منطقي بعدي در استراتژي فروش و بازاريابي براي بهترين تجربه مشتري خواهد بود.


مرسدس بنز در حال حاضر زيرساخت هاي شارژ مناسب را براي خودرو هاي الکتريکي ارائه مي دهد، از قبيل يک جعبه ديواري به عنوان يک ايستگاه شارژ سريع در خانه، نرم افزار رايگان “Charge & Pay” براي شارژ راحت در ايستگاه هاي شارژ عمومي و همچنين براي صاحبان خانه ها و کسب و کارها، واحد ذخيره انرژي ثابت براي استفاده از انرژي توليد شده توسط سيستم هاي فتوولتائيک يا خورشيدي.


تمام اين محصولات و خدمات در آينده تحت نظر EQ قرار خواهند گرفت. به اين ترتيب، مرسدس بنز يک تصوير منسجم و واضح براي محصولات و خدمات پايدار ستاره دار ايجاد مي کند.


متصل، مستقل، مشترک و الکتريکي


تحرک آينده در مرسدس بنز بر چهار پايه استوار خواهد بود، متصل، مستقل، مشترک و الکتريکي. مدير عامل شرکت دايملر و مدير توليد خودروهاي مرسدس بنز ، گفت: “مفهوم EQ” هماهنگي منطقي بين هر چهار پايه است. خودرويي بدون آلايندگي که متعلق به آينده است و برند جديد EQ ما، فراتر از خودرو هاي الکتريکي است. EQ يک ايستم الکتريکي فراگير از خدمات، فن آوري ها و نوآوري ها مي باشد.


نسل جديد خودروهاي الکتريکي براساس معماري خاص بر پايه مدل هاي باتري الکتريکي طراحي شده است، که در هر جهت قابل اندازه گيري است و در همه مدل ها قابل استفاده است.


 


 


خودرو هاي الکتريکي 3

خودرو هاي الکتريکي مرسدس بنز 


 


طراحي از نقطه نظر الکتريکي جديد


گوردن واگنر، رئيس طراحي در دايملر AG، گفت: مفهوم EQ يک مفهوم گرم و سرد است. شگفتي آن در تفسير فلسفه طراحي احساسي و خالص ما است، هدف اين است که يک نوآوري مدرن و متمايز الکتريکي ايجاد کنيم.


طراحي ماشين نشان مي دهد که استفاده از ملزومات غيرضروري کاهش يافته است و تمرکز بر جنبه هاي جذاب افزايش داشته است با فرم اوليه يکپارچه. او مفهوم EQ را ترکيبي از ژن هاي يک SUV با کلاس و پويايي خودروهاي کوپه کرده است.


فضاي داخلي، نوآورانه و عملکردي


تمرکز در طراحي فضاي کابين راننده بر روي استفاده از کنترلگرهاي ساده لمسي با يک جلوه الکتريکي جديد و سازگار با ظاهر بيروني است. طراحي نامتقارن پانل دستگاه با صفحه نمايش بزرگ و عريض آن براي استفاده راننده انجام شده است.


فضاي داخلي “مفهوم EQ” با مفاهيم لوکس و مدرن متمايز شده است و کاربري اصلي آن در يک رابط کاربري جديد طراحي شده است که ترکيبي از احساس و هوش است که کاربر پسند بوده و از سوئيچ ها و دستگيره هاي سنتي، به جز تنظيم صندلي الکتريکي معمول مرسدس بنز استفاده شده است.


حاشيه ها به رنگ رز صورتي بوده و کنسول مرکزي قابليت شناوري دارد. از طريق کنترلگرهاي مکانيکي که به عناصر حساس لمسي مجهز شده است. به طور مشابه با کنترل هاي لمسي روي فرمان، راننده مي تواند از يک انگشت براي کنترل آب و هواي اتوماتيک و سيستم سرگرمي استفاده کند.


در مدل هاي آينده، از ملزومات حرکتي که نشان دهنده پيشرفت هاي الکتريکي مي باشد، استفاده شده است. تلفيق طراحي جذاب، لذت بردن از رانندگي، کاربري روزمره و حداکثر ايمني، به صورت کاملا معمول، مشابه با هر وسيله نقليه توليد شده توسط توليد کنندگان خودروهاي موتوري.


تشريفات سورنا سير آماده ارائه خدمات اجاره ماشين در تهران و اجاره خودرو در تهران در اکثر شهرها مي باشد.


 


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل